معرفی بهترین اساتید آیلتس در کانادا (Canada)

5/5 - (2 امتیاز)

معرفی بهترین اساتید آیلتس در کانادا

بهترین مقاله در مورد بهترین اساتید آیلتس در کانادا با مقایسه عملکرد کلاس های آیلتس در سال های 2020-2023. همچنین با طبقه بندی کلاس ها  زبان در ونکوور و تورنتو کانادا که باعث انتخاب درست شما از لحاظ منطقه ای و کیفیتی میشود.

قبل از معرفی چندتا نکته در انتخاب درست اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید تا یکی از بهترین مطالب ها را در مورد بهترین استاد آیلتس در کانادا  و به ترتیب منطقه ای در اختیار شما قرار دهیم.

استاد آیلتس در کانادا- کلاس های آیلتس در کانادا

امروزه در کانادا یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت های کاری و تحصیلی یکی از مهم ترین نیاز ها داشتن مدرک آیلتس میباشد. قبل از انتخاب بایستی اطلاعات کافی از چگونگی آموزش داشته باشید. به این مطالب توجه بفرمایید:

قبول دارم پیدا کردن بهترین استاد آیلتس در کانادا خیلی کار سختیه چون نمیدونیم استادان چطور هستن یا نحوه برخورد در کلاس به چه شکلی است

اما همیشه بهتر است در ابتدا صحبت کنید که جلسه اول را رایگان سرکلاس برود که نشانده این باشد ایا میتوانید ارتباط خوب برقرار کنید با موسسه یا نه چون این مطب خیلی مهم است.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما برای پیدا کردن بهترین کلاس آیلتس در کشور کانادا وقت بگذارید تا مبادا مجبور نشوید بارها چوب ندانم کاریتان را بخورید. بهترین کلاس خصوصی آیلتس در کانادا را می توان از طریق مختلف پیدا کرد.

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی به اندازه‌ای بوده. به 2 معیار ذیل دقت بفرمایید:

 • کیفیت خدمات رسانی

وقتی وارد یک آموزشگاه آیلتس می‌شوید، بعد از محیط موسسه، این نحوه برخورد کارمندان و مدیران مجموعه مد نظر است که اهمیت بسیار زیادی دارد. اینکه ویژگی هایی مثل اخلاق، صبوری و توجه به مشتریان تا چه در حد در پرسنل آموزشگاه آیلتس برجسته باشد.

 • کتاب و متدد تدریس

یکی از مهم ترین مطالب ها متدد تدریس میباشد. همانطور که میدوانید مدرسین با متد های مختلف تدریس میکنند و ممکن دانشجو نتواند ارتبط درست برقرار کند از این رو بهتر است جلسه اول را رایگان وارد کلاس شوید تا بازخورد کار را ببینید.

همیشه بین چیزهایی که معلمان می‌خواهند به دانش آموزان خود منتقل کنند و چیزهایی که دانش آموزان از گفته‌های آنان برداشت می‌کنند، فاصله زیادی وجود خواهد داشت. اینجاست که منابع آموزشی می‌توانند تا حد زیادی این فاصله را پر کنند.

منابع آموزشی مناسب، نه تنها در انتقال مفاهیم آموزشی در سریع ترین، ساده ترین و بهترین حالت موثر هستند، بلکه زبان آموزان را وارد دنیای جدیدی ازدرک مفاهیم می‌برند.

بسیاری از ناشران معروف دنیا مثل آکسفورد، کمبریج، بارنز، پیرسون و… کتاب‌های یادگیری زبان انگلیسی را طراحی و منتشر کرده‌اند. برخی از این کتاب‌ها برای یادگیری خودآموز زبان انگلیسی و تمرین مناسب است و برخی برای کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی.

در این بخش راجب کتاب ها به شما اطلاعاتی را میرسانم که در انتخاب اموزشگاه اطلاعات کافی داشته باشید. ابتدا به تصویر زیر نگاهی بیندازید تا با دایره کلی سطوح زبان انگلیسی اشنا شوید:

سطوح زبان انگلیسی بر اساس کمبریج

همانطور که دیدید سطح زبان انگلیسی توسط دانشگاه کمبریج به A – B  – C تبدیل میشود پس زمانی که قصد ثبت نام در کلاس زبان در بهترین موسسه زبان در فردوس غرب و شرق را دارید به سطحی که فرزند شمارا پذیرش میکنند دقت کامل داشته باشید.

خب بریم کمی بیشتر توضیح بدهیم. یک روش استاندارد در اتحادیه اروپا برای بیان سطح های زبان وجود دارد که به آن CERF می گویند. CERF کل سطح های زبان را به شش سطح تقسیم بندی می کند. این شش سطح به این ترتیب هستند:

A1 (سطح مبتدی یا Basic)

A2 (سطح مقدماتی یا Elementary)

B1 (سطح قبل از متوسط یا Pr-intermediate)

B2 (سطح متوسط یا Intermediate)

C1 (بالاتر از متوسط یا Upper-intermediate)

C2 (سطح پیشرفته یا Advanced)

یک مبحث چالش برانگیز این است که شهریه اساتید آیلتس در کانادا چقدر است آیا به دلار است یا ریال بستگی به استاد منطقه خود دارد.

3 نکته مهم در انتخاب درست در آموزش آیلتس در کانادا

 1. نکته 1: اگر در کانادا هسیتد توصیه میشود حتما حتما در یکی از موسسات و یا اساتید زیر  ثبت نام کنید. نه تنها از نظر تجربه اساتید، متریال های آموزشی و برنامه آموزشی قابل قیاس با هیچ موسسه ای نیستند بلکه هزینه های معقول تری هم دارند. در انتخاب استاد خود به خوبی با وی صحبت کنید و از تجربیات او تحقیق نمایید.
 2. نکته 2: اگر اطلاعات پایه ای از سطوح زبان انگلیسی را هم داشته باشید متوجه میشوید که برخی از تبلیغات ها که من کاری میکنم در فلان جلسه عالی میشوید فقط یک تله است چونکه از فاکتور های زیادی متشکل میشود ماننده جزوه های آموزشی + تلاش و تمرین و ..
 3. نکته 3:اصولا موسساتی که در سراسر دنیا شعبه آموزش را دارند از آموزش ضعیفی طبق نظرسنجی برخوردارند به دلیل استفاده از مدرسان کم تجربه به همین خاطر ما اساتیدی را به شما معرفی میکنیم که سالهاست شناخته شده اند و کاربران زیادی رای 5 ستاره را داده اند.

معیار های ما در انتخاب درست

 • نظر کاربران در فضای مجازی 
 • تحلیل و تجزیه جلسه اول
 • رزومه و سابقه تدریس و موفقیت اساتید و مراکز مختلف

معرفی بهترین اساتید آیلتس در کانادا

وقت آن رسیده لیست بهترین استادان آیلتس در کانادا به شما معرفی کنیم:

1. استاد مسعود شریفی           

4.7/5

تماس(واتس اپ/تلگرام):  09120472807         

استاد آیلتس در کانادا مسعود شریفی
استاد آیلتس در کانادا مسعود شریفی

استاد مسعود شریفی نام آشنا قطعا برای دوره های خصوصی و فشرده در 50 جلسه در سراسر دنیا میباشد یکی از بهترین استادان اموزش زبان انگلیسی بصورت خصوصی آنلاین و حضوری  (آموزشگاه آرشا) در 50 جلسه که یکی از بهترین ها در کشور کانادا میباشد. آموزش این دوره توسط متد braining storm در 50 جلسه میباشد که داوطلبین زیادی از پایه تا سطوح پیشرفته رضایت خود را اعلام کرده اند.

لازم به ذکر است برای رزررو کلاس های وی بایستی از 2 هفته قبل رزرو نمایید.

 • دوره خصوصی بصورت آنلاین و حضوری در سعادت آباد میباشد
 • آموزش طبق سطح مورد نظر توسط متد Braining storm
 • در اتمام دوره 50 جلسه به سطح Advanced دست پیدا خواهید کرد
 • مهارت های Speaking – writing – reading and listening آموزش داده میشود
 • سابقه بالای 10 سال
 • 09120472807
 • وب سایت

2. استاد افسون رضایی           

4.7/5

تماس:  09127374101

استاد آیلتس در بلوار فردوس افسون رضایی
استاد آیلتس در بلوار فردوس افسون رضایی

در میان استادان آیلتس که موسسات معرفی می کنند استاد افسون رضایی در بین کاربران و از نظر اساتید یکی از اساتید خوب در میان خانم هاست. دلسوزترین و منصف ترین استاد زبان که نظر بقیه کاربران رو کافیه راجب ایشون ببینید. از هر جای دنیا می تونید باهاشون کلاس داشته باشید

 • قیمت ها کاملا مناسب و عادلانه
 • استادی کاملا با تجربه و با اخلاق
 • آموزش زبان انگلیسی بصورت خصوصی از پایه یا از هر سطحی که هستید
 • سابقه بالای 16سال

3. استاد آرین کریمی

4.7/5

تماس:  02144025000        آموزش آنلاین و حضوری در بلوار فردوس غرب

استاد آیلتس در بلوار فردوس آرین کریمی
استاد آیلتس در بلوار فردوس غرب آرین کریمی

در کلاس های استاد آرین در کانادا نکات کلیدی آیلتس تدریس میشود و سپس تستهای مربوطه آیلتس سر کلاس کار میشود تا شما در آن مهارت آیلتس به نمره مطلوب آیلتس خود برسید.

این دوره آیلتس بصورت آنلاین از طریق نرم افزار اسکایپ یا دیگر پلتفرمای برگزاری کلاس آنلاین انجام خواهد شد. در این دوره فشرده آیلتس بر روی تمامی 4 مهارت آیلتس به تفکیک کار میشود

 • جزوه انحصاری آیلتس دکتر آرین کریمی
 • نظارت مستقیم و سیستم آموزشی آیلتس
 • 02144025000     

 • وب سایت 

4. استاد فریال کریمی

4.7/5

تماس: 44663332

استاد آیلتس در کانادا فریال کریمی
استاد آیلتس در کانادا فریال کریمی

استاد 5 ستاره آیلتس می و استاد بانک می‌باشد که تا به اینجا 870 جلسه آیلتس برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشته‌اند. او می‌تواند به صورت  تدریس کند.

 • آموزش زبان انگلیسی از پایه بصورت آنلاین (قیمت ها مناسب و کیفیت تدریس عالی)
 • ارائه تمرین های هدفمند به منظور پیشرفت شما
 • توان علمی و سابقه ایشان عالی نیست اما برای سطوح مبتدی کافی ست
 • رضایت بالای زبان آموزان از او
 • سابقه بالای 14 سال

امتیاز کاربران آموزش آنلاین آیلتس

قیمت                امتیاز آموزش آیلتس - بهترین استاد آیلتس

تخصص و سابقه  امتیاز آموزش آنلاین

مهارت آموزش     امتیاز آموزش آنلاین آیلتس

استادان کلاس های آموزش آیلتس در Canada

پرناز وثوقی            09123968232

استاد شاسواری    09127616624       مشاهده نمونه کار در ایران مدرس

مسعود حسینی    09127270974       مشاهده نمونه کار در ایران مدرس

ساحله خیرآبادی    09125448830

دکتر گودرزی          09122108101         مشاهده نمونه کار در ایران مدرس

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید