بهترین و با سابقه ترین شرکت های مهاجرتی آمریکا (2024)

5/5 - (2 امتیاز)

معرفی بهترین شرکت های اخد ویزای آمریکا (Green Card)

ایالت متحده آمریکا یکی از مهاجر پذیر ترین کشورها در دنیاست که فراخوان زیادی را در شرکت های مهاجرتی آمریکا به وجود آورده است .سیستم آموزشی قوی، نرخ بیکاری پایین، درآمد بالا و قدرت اقتصادی برتر در ایالت متحده باعث افزایش تقاضا برای اخذ اقامت آمریکا شده است.

بر اساس آمارهای اخیر جمعیت مهاجران در ایالت متحده در حال افزایش است و به رکورد 46میلیون مهاجر رسیده است. از این رو انتخاب بهترین شرکت مهاجرتی در آمریکا موضوع خیلی مهمی است چونکه مراحل اخذ پذیرش کاملا تخصصی میباشد و هر اشتباه کوچک میتواند پشیمانی را به دنبال داشته باشد.

با ما همراه با باشید تا بهترین شرکت های مهاجرتی آمریکا را به شما معرفی کنیم. قبل از معرفی به چندتا نکته در انتخاب درست توجه نمایید:

بهترین شرکت های اخد ویزای آمریکا
شرکت های اخد ویزای آمریکا

چرا آمریکا بهترین مقصد مهاجرتی است؟

 • آموزش با کیفیت

استاندارد تحصیل در آمریکا به قدری بالا است که میتوان اطمینان داشت دانش آموزان و دانشجویان از بهترین موقعیت های تحصیلی برخوردار خواهند بود. سیستم آموزشی آمریکا شهرت جهانی دارد.

 • بهداشت

آمریکا در نوآوری پزشکی، یکی از کشورهای پیشرو در سراسر جهان است.این بدان معناست که میتوانید از بهترین خدمات درمانی در این کشور بهره ببرید.اما هزینههای مراقبتهای بهداشتی در این کشور یکی از گرانترینها در سراسر جهان است

 • اقتصاد برتر

آمریکا در سرانه تولید ناخالص داخلی رتبهی ششم در جهان را دارد.همانطور که گفتیم دلار آمریکا مهمترین ارز ذخیرهی جهان میباشد که نشان از ثبات و قدرت این واحد پول است

 • فرصتهای شغلی

آمریکا به طورمتوالی در رتبهی پنج کشور برتر جهان از نظر بهرهوری نیروی کار قرار دارد. در این کشور کارفرمایان معموال به دنبال استخدام افرادی هستند که با استعدادترین و بهترین افراد در حوزهی کاریشان هستند.

 • زبان

قطعا میدانید زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است لذا قبل مهاجرت اقدام به یادگیری کنید. در این مقاله بهترین آموزشگاه های زبان در تهران را معرفی کرده ایم.

آسانترین راه مهاجرت به آمریکا بهه شرایط شما بستگی دارد. بسته به شرایط و هدفی که از سفر به آمریکا داریدانواع روش های دریافت اقامت دائم یا موقت آمریکا وجود دارد.

اقامت دائم یا همان گرین کارت آمریکا به شما اجازه اقامت و کار دائمی در آمریکارا می دهد.اقامت موقت آمریکا برای افرادی است که با هدف بازدید، کار موقت، تحصیل به آمریکا می آیند.

 • مهاجرت به آمریکا از طریق خانواده:

بزرگترین گروه مهاجرانکه وارد آمریکا میشوند از طریق مهاجرت از طریقروابط خانوادگی است. شهروندان آمریکا و افراد با اقامت دائم میتوانند همسر، نامزد، والدین ، خواهر و برادرو یا فرزندان تحت تکفل خود را با خودبه آمریکا ببرند.

 • مهاجرت به آمریکا از طریق نامزدی یا ازدواج:

اگر قصد ازدواج با یک فردی که شهروند آمریکاست را دارید کمی توانید با درخواست ویزایK-1که همان ویزای نامزدی است، وارد امریکا شوید

 • مهاجرتبه آمریکا از طریق کار:

یکی دیگر از روشهای مهاجرت به آمریکا، مهاجرتاز طریق کاراست.در صورتی که کارفرمای آمریکایینتواند فردی واجد الشرایط در آمریکا برای ردیف شغلی مد نظر پیدا کند  میتواند کارمندخارجی استخدام نماید.

 • مهاجرت تحصیلی:

آمریکا دو نوع ویزای تحصیلی در اختیار متقاضیان قرار میدهد.ویزایFکه به متقاضیان اجازه میدهد تحصیالت آکادمیک یا سایر برنامههای آموزشی را در آمریکا دنبال کنند و ویزای که به آموزشهای غیر آکادمیک یادوره های فنیحرفهای تعلق میگیرد.

 • سرمایه گذاری:

سرمایه گذارای خارجی که قصد تجارت در امریکا دارندمی توانند با دریافت ویزایEB-5به آمریکا مهاجرت کنند

در صورتی که افراد یکی از انواع ویزای مهاجرتی آمریکارا دریافت کنند،میتوانند برای اخذ اقامت دائم نیز اقدام کنند و مقیم دائم این کشور شوند

همچنین پردازش گرین کارت از طریق ویزای کاری دائم میتواند بین 1 تا 3 سال طول بکشد

برای ورود به هر کشور خارجی، شهروندان سایر کشورها باید مدارک و الزامات خاصیرا برآورده کنند.اما این شرایط و مدارک متناسب با هر پروسهای متغیر است.به طور کلی این
شرایط عبارتند از:

 1. ارائه پاسپورت معتبر
 2. اخذ ویزایی معتبر برای ورود به آمریکا
 3. ترجمه تائید شده مدارک تحصیلی و سایر مدارک مورد نیاز
 4. ترجمه معتبر شناسنامه، سند ازدواج،سندطالق و سایر مدارک مورد نیاز با توجه به پروسه مهاجرتی
 5. گواهی عدم سو پیشینه برای اثبات این امر که شما تهدیدی برای آمریکا یا شهروندان این کشور نخواهید بود
 6. متقاضی وارد بالک لیست نشده باشد.
 7. دریافت واکسنهای مورد نیاز
 8. متقاضی باید عاری از هر گونه بیماری مسری وواگیردارباشد

لیست بهترین شرکت های مهاجرتی آمریکا

حال وقت آن رسیده بهترین شرکت های مهاجرتی آمریکا را به شما معرفی کنیم. همچنین اطلاعات کامل آنها هم قرار داده شده است.

1. شرکت رویال اپلای

4.7/5

پل ارتباطی:

 1. تهران- زعفرانیه مجتمع پالادیوم
 2. تهران اکباتان مجتمع گلها
 3. آمریکا: Washington
 4. کانادا: Vancover
 5. 0912047280744663332
شرکت مهاجرتی آمریکا رویال اپلای
شرکت مهاجرتی آمریکا رویال اپلای

شرکت مهاجرتی بین المللی رویال اپلای با شماره ثبت 46460 فعالیت خود را از سال 2012 در ایران آغاز شده است و در حوزه های آموزشی تحصیلی, سرمایه گذاری و .. و همچنین اخذ اقامت دایم کشور های آمریکا و کانادا از طریق کلی پرسه های مهاجرتی در حال خدمات به متقاضیان انجام میدهند.

سریع ترین خدمات انجام ویزا برای کشورهای کانادا، آمریکا و انگلیس  از طریق کارگزاران مجرب و قابل اعتماد.

 • مشاوران با تجربه و حرفه ای
 • چارت مهاجرتی
 • پشتیبانی قوی
 • ارتقا رزومه و افزایش شانس پذیرش
 • تماس: 44663332 – 09120472807

مهاجرت به هر کشوری، هم از نظر زمانی و هم بودجه میتواند امری سخت باشد.هزینههای مورد نیاز بسته به پروسهای که قصد دارید از طریق آن اقدام کنید متغیر است. برایاطالع از هزینههای مورد نیاز برای هر پروسه میتوانید سایت اداره مهاجرت آمریکا را چک کنید

2. شرکت حامی مهاجر

4.5/5

پل ارتباطی:

شرکت مهاجرتی آمریکا حامی مهاجر
شرکت مهاجرتی آمریکا حامی مهاجر

حامی مهاجر، یک هولدینگ تخصصی و کارگزار رسمی ویزا در ایران، متشکل ازهشت شرکت دارای مجوز از داخل و خارج از کشور با بیش از دویست نفر پرسنل، عنوان دار برترین و بزرگترین چهره حوزه اقامت، ویزا، گردشگری و مهاجرت ایران است.

گروه شرکت های حامی مهاجر متشکل از موسسه حامی مهاجر در ایران به شماره ثبت 40059 که یکی از فعالیت های این شرکت در اخذ ویزای مهاجرتی آمریکا است.

 • گرفتن اقامت آمریکا
 • اقامت دائم آمریکا
 • مشاوران با تجربه و حرفه ای
 • تماس: 021-91319191

در لیست ذیل بهترین دانشگاه های آمریکا برای ویزای تحصیلی برای شما آماده کرده ایم. در صورت داشتن اطلاعات در قسمت کامنت با شما در میان بگذارید.

 1. ام‌آی‌تی – Massachusetts Institute of Technology (MIT)
 2. دانشگاه استنفورد – Stanford University
 3. دانشگاه هاروارد – Harvard University
 4. کال تک – California Institute of Technology (Caltech)
 5. دانشگاه شیکاگو – University of Chicago
 6. دانشگاه پنسیلوانیا – University of Pennsylvania
 7. دانشگاه پرینستون – Princeton University
 8. دانشگاه ییل – Yale University
 9. دانشگاه کرنل – Cornell University
 10. انشگاه کلمبیا – Columbia University

همچنین میتوانید از سایت Topuniversity جهت اطلاعات بیشتر در مورد 100 دانشگاه برتر آمریکا اطلاعات کسب نمایید.

3. شرکت اصطهباناتی

4.6/5

پل ارتباطی:

 • شماره تماس تهران: 021-91002412
 • شماره تماس شیراز: 071-91009797
 • شماره اصفهان: 031-91009797
 • شماره رشت: 013-32133082
 • آدرس تهران: میدان آرژانتین، خیابان بخارست
شرکت مهاجرتی آمریکا اصطهباناتی
شرکت مهاجرتی آمریکا اصطهباناتی

مؤسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی یکی از شرکت‌های مهاجرتی قدیمی در شیراز و دیگر استان ها در زمینه اخذ ویزای مهاجرتی آمریکا یکی از بهترین شرکت های مهاجرتی آمریکا میباشند.

اصطهباناتی که چهارمین شرکت از 10 شرکت برتر مهاجرت به آمریکا می‌باشد که مسیر مهاجرت شما را به کشورهای اروپایی و آمریکا ساده می‌کند.

هلدینگ رسام از چندین وکیل و مشاور خبره در زمینه مهاجرت بهره می‌برد که وکلای این شرکت در همان مقصد شما حضور دارند و برای تسهیل پرونده شما از کشور مقصد فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

 • پذیرش از برترین دانشگاه های دنیا
 • 13 سال سابقه و تخصص فعالیت
 • پشتیبانی و همراهی مستمر کلاینت
 • تماس: 02191002412

زندگی در آمریکا بدون داشتن گرین کارتممکن است اما شامل هزینههای اضافی و مشکالت مالی میگردد. فقط با داشتن گرین کارت است که میتوان برای زندگی در آمریکا برنامه ریزی کرد.

اگر قصددارید شغلی دائمی داشته باشید، گواهینامه رانندگی، ملک مسکونی و یاوام بگیرید اخذ گرین کارت قدم اول برای دستیابی به این اهداف است

4. شرکت رسام

4.3/5

پل ارتباطی:

 • تماس: 0902661514
 •  تهران، سعادت‌آباد، خیابان علامه طباطبایی
شرکت مهاجرتی آمریکا رسام
شرکت مهاجرتی آمریکا رسام

مؤسسه مهاجرتی هلدینگ رسام با شماره ثبت 575329 یکی از مؤسسات باتجربه در زمینه مهاجرتی آمریکا می‌باشد. رسام ویزا علاوه بر مشاوره در زمینه مسائل حقوق بین‌المللی در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت به روش‌های مختلف فعالیت می‌کند و یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای مهاجرت به آمریکا است.

هلدینگ رسام با داشتن سابقه طولانی در امر مهاجرت، داشتن هزاران پرونده موفق، استفاده از وکلای مجرب و داشتن دانش کافی و به روز و اطلاع از قوانین مهاجرتی سال 2024 آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای و مهاجرتی به متقاضیان محترم در امر مهاجرت به کانادا، اروپا و آمریکا می‌باشد.

 •  هلدینگ رسام اقدام به دریافت ویزای خود اشتغالی کانادا کرده و حرفه خود را پس از مهاجرت در کانادا ادامه دهید
 • مزایای سرمایه‌گذاری در یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا
 • مشاورین هلدینگ رسام می‌توانید در برنامه استارتاپی کانادا شرکت کنید و اقامت دائم دریافت کنید.
 • تماس: 0902661514

5. شرکت لاویژن

4.3/5

پل ارتباطی:

 • تماس: 02128421770
 • میدان هروی، بلوار پناهى نيا
شرکت مهاجرتی آمریکا رسام
شرکت مهاجرتی آمریکا رسام

موسسه مهاجرتی لاویژن دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره‌ی 102898، از جمله معتبرترین و بهترین موسسات مهاجرتی در زمینه‌های مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … به آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی است.

موسسه مهاجرتی لاویژن با ۱۰ سال سابقه‌ی موفق در امور مهاجرتی با تیم حرفه‌ای خود این اطمینان را به شما می‌دهد قدم به قدم برای رساندن شما به زندگی بهتر یاری می‌رساند.

لاویژن با ارائه‌ی مشاوره‌های رایگان و خدمات گوناگون در زمینه‌ی مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا و همچنین مهاجرت به کشورهای عربی به نامی مطمئن در زمینه‌ی مهاجرت تبدیل شده است..

لاویژن علاوه بر تهران، دارای دفاتر مستقیم در کشورهای اسپانیا، آلمان و کانادا است.

در گرین کارت آمریکا شما نمی‌توانید بیش از 1 سال از آمریکا خارج شوید و درصورتی‌که این اتفاق بیفتد، گرین کارت شما لغو می‌شود.

شما هیچ حق رأی با گرین کارت ندارید و مجاز به کار در مشاغل دولتی نیستید؛ نیاز است هر چند وقت یک‌بار برای بررسی و تمدید گرین کارت به اداره مهاجرت آمریکا مراجعه کنید.

6. شرکت لامکس

4.5/5

پل ارتباطی:

 • تماس: 02172418905
 • خیابان ولیعصر- روبروی پارک ملت
شرکت مهاجرتی آمریکا رسام
شرکت مهاجرتی آمریکا رسام

خانم دکتر مرجان کسری پایه گذار و صاحب امتیاز شرکت حقوقی لامکس بیش از ۲۰ سال سابقه کار تخصصی و همکاری با موکلان سرتاسر دنیا را در رزومه کاری خود ثبت کرده اند.

همراه با تیم متشکل از متخصصان با حضور در دفاتر نیویورک، استمفورد، دبی، ترکیه و ایران و با برنامه های تخصصی خود، شما را برای مهاجرت به امریکا و گذر از مسائل حقوقی چالش برانگیز همراهی می کنند.

 • تبدیل بعضی‌ از ویزاهای غیر مهاجرتی به ویزای دایمی (گرین کارت).
 • حال مشکلات قانونی شما با افراد یا شرکتهای آمریکایی.
 • تنظیم هر گونه قرار داد بین افراد و شرکتها در آمریکا.
 • حل هر گونه مشکل در امور گرین کارت (تاخیر در صدور، انقضا، طولانی شدن پروسه تایید و بررسی امنیتی) در
 • سفارتها یا داخل آمریکا (USCIS)
 • سیتیزن شدن و دریافت پاسپورت امریکایی شما در کوتاه ترین زمان ممکن
 • تماس: 02172418905

در صورتی که افراد به دلایلی از جمله نژاد، مذهب، ملیت، مشارکت در گروههای اجتماعی خاص یا عقاید سیاسی خود مورد آزار و آذیت قرار بگیرند و یااحتمال این باشد کهمورد آزار و اذیت قرار بگیرند، میتوانند خود را به یکی از مرزهای ورودی آمریکا رسانده و درخواست پناهندگی دهند.

سخن آخر!

در حال حاضر شما با کشور آمریکا، هزینه‌های زندگی در آن، انواع روش‌های مهاجرتی و برخی شرکت برتر مهاجرتی آمریکا آشنا شده‌اید و می‌توانید برای مهاجرت خود تصمیم بگیرید.

امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما کارآمد باشد، همچنین اگر به دنبال اطلاعات بیشتری از ایالات متحده آمریکا بودید می‌توانید سؤالات و ابهامات خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید. سعی می‌کنیم به سؤالات شما دراسرع‌وقت پاسخ دهیم.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید