معرفی بهترین آموزشگاه زبان در بلوار فردوس (کودکان وبزرگسالان)

5/5 - (1 امتیاز)

لیست بهترین آمورشگاه زبان در بلوار فردوس غرب و شرق تهران

بهترین مقاله در مورد بهترین آموزشگاه زبان در بلوار فردوس با مقایسه عملکرد آموزشگاه های زبان در سال های 2020-2023. همچنین با طبقه بندی آموزشگاه های زبان در غرب و شرق بلوار فردوس که باعث انتخاب درست شما از لحاظ منطقه ای و کیفیتی میشود.

اگر در اکباتان که نزدیک بلوار فردوس میباشد به دنبال آمورشگاه زبان هستید این مقاله را مطالعه کنید.

قبل از معرفی چندتا نکته در انتخاب درست اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید تا یکی از بهترین مطالب ها را در مورد بهترین آموزشگاه های زبان در تهران و به ترتیب منطقه ای در اختیار شما قرار دهیم.

آموزشگاه زبان در بلوار فردوس تهران

محله بلوار فردوس برای بیشتر پایتخت‌نشینان محله‌ای آشناست. این محله با دسترسی خوبی که به سایر مناطق تهران دارد، میتوان گزینه ای خوبی برای شرکت در کلاس های زبان در این منطقه باشد.

قطعا شنیدید موفقیت یک انسان در انتخاب های اوست. قبل از شروع به بررسی و اطلاعات بهترین آموزشگاه زبان در تهران بهتر است اطلاعاتی را بدانید که حسابی کمک میکند در انتخاب درست یک آموزشگاه خوب.

قبول دارم پیدا کردن آموزشگاه زبان در تهران از جمله کوی فردوس خیلی کار سختیه چون نمیدونیم استادان چطور هستن یا نحوه برخورد پرسنل به چه شکلی است

اما همیشه بهتر است در ابتدا صحبت کنید که جلسه اول را رایگان سرکلاس برود که نشانده این باشد ایا میتوانید ارتباط خوب برقرار کنید با موسسه یا نه چون این مطب خیلی مهم است.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما برای پیدا کردن بهترین کلاس زبان در بلوار فردوس وقت بگذارید تا مبادا مجبور نشوید بارها چوب ندانم کاریتان را بخورید. بهترین آموزشگاه زبان بلوار فردوس را می توان از طریق مختلف پیدا کرد.

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی به اندازه‌ای بوده که بسیاری از خانواده‌ها، کودکان خود را از سنین پایین به بهترین آموزشگاه زبان در تهران می‌فرستند. به 2 معیار ذیل دقت بفرمایید:

 • کیفیت خدمات رسانی

وقتی وارد یک آموزشگاه زبان می‌شوید، بعد از محیط موسسه، این نحوه برخورد کارمندان و مدیران مجموعه مد نظر است که اهمیت بسیار زیادی دارد. اینکه ویژگی هایی مثل اخلاق، صبوری و توجه به مشتریان تا چه در حد در پرسنل آموزشگاه برجسته باشد.

 • کتاب و متدد تدریس

یکی از مهم ترین مطالب ها متدد تدریس میباشد. همانطور که میدوانید مدرسین با متد های مختلف تدریس میکنند و ممکن دانش چو نتواند ارتبط درست برقرار کند از این رو بهتر است جلسه اول را رایگان وارد کلاس شوید تا بازخورد کار را ببینید.

همیشه بین چیزهایی که معلمان می‌خواهند به دانش آموزان خود منتقل کنند و چیزهایی که دانش آموزان از گفته‌های آنان برداشت می‌کنند، فاصله زیادی وجود خواهد داشت. اینجاست که منابع آموزشی می‌توانند تا حد زیادی این فاصله را پر کنند.

منابع آموزشی مناسب، نه تنها در انتقال مفاهیم آموزشی در سریع ترین، ساده ترین و بهترین حالت موثر هستند، بلکه زبان آموزان را وارد دنیای جدیدی ازدرک مفاهیم می‌برند.

بسیاری از ناشران معروف دنیا مثل آکسفورد، کمبریج، بارنز، پیرسون و… کتاب‌های یادگیری زبان انگلیسی را طراحی و منتشر کرده‌اند. برخی از این کتاب‌ها برای یادگیری خودآموز زبان انگلیسی و تمرین مناسب است و برخی برای کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی.

در این بخش راجب کتاب ها به شما اطلاعاتی را میرسانم که در انتخاب اموزشگاه اطلاعات کافی داشته باشید. ابتدا به تصویر زیر نگاهی بیندازید تا با دایره کلی سطوح زبان انگلیسی اشنا شوید:

سطوح زبان انگلیسی بر اساس کمبریج

همانطور که دیدید سطح زبان انگلیسی توسط دانشگاه کمبریج به A – B  – C تبدیل میشود پس زمانی که قصد ثبت نام در کلاس زبان در بهترین موسسه زبان در فردوس غرب و شرق را دارید به سطحی که فرزند شمارا پذیرش میکنند دقت کامل داشته باشید.

خب بریم کمی بیشتر توضیح بدهیم. یک روش استاندارد در اتحادیه اروپا برای بیان سطح های زبان وجود دارد که به آن CERF می گویند. CERF کل سطح های زبان را به شش سطح تقسیم بندی می کند. این شش سطح به این ترتیب هستند:

A1 (سطح مبتدی یا Basic)

A2 (سطح مقدماتی یا Elementary)

B1 (سطح قبل از متوسط یا Pr-intermediate)

B2 (سطح متوسط یا Intermediate)

C1 (بالاتر از متوسط یا Upper-intermediate)

C2 (سطح پیشرفته یا Advanced)

یک مبحث چالش برانگیز این است که شهریه موسسه چرا در بعضی از موسسات بالا میباشد لازم به ذکر است مصوبه ثابتی وجود دارد که آموزش پرورش برای همه آموزشگاه های زبان ارایه میدهد هر سال که میتوانید استعلام گرفته که به درستی تعیین کنید.

مقاله بهترین اساتید آیلتس در بلوار فردوس را مشاهده فرمایید

3 نکته مهم در انتخاب درست در آموزش زبان انگلیسی در بلوار فردوس

 1. نکته 1: اگر در بلوار فردوس هسیتد توصیه میشود حتما حتما در یکی از موسسات زیر و ثبت نام کنید. نه تنها از نظر تجربه اساتید، متریال های آموزشی و برنامه آموزشی قابل قیاس با هیچ موسسه ای نیستند بلکه هزینه های معقول تری هم دارند. در انتخاب استاد خود به خوبی با وی صحبت کنید و از تجربیات او تحقیق نمایید.
 2. نکته 2: اگر اطلاعات پایه ای از سطوح زبان انگلیسی را هم داشته باشید متوجه میشوید که برخی از تبلیغات ها که من کاری میکنم در فلان جلسه عالی میشوید فقط یک تله است چونکه از فاکتور های زیادی متشکل میشود ماننده جزوه های آموزشی + تلاش و تمرین و ..
 3. نکته 3:اصولا موسساتی که در سراسر ایران شعبه آموزش را دارند از آموزش ضعیفی طبق نظرسنجی برخوردارند به دلیل استفاده از مدرسان کم تجربه به همین خاطر ما اساتیدی را به شما معرفی میکنیم که سالهاست شناخته شده اند و کاربران زیادی رای 5 ستاره را داده اند.

معیار های ما در انتخاب درست

 • نظر کاربران در فضای مجازی 
 • تحلیل و تجزیه جلسه اول
 • رزومه و سابقه تدریس و موفقیت اساتید و مراکز مختلف

لیست بهترین آموزشگاه زبان در بلوار فردوس

حال که با ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان آشنا شدیم نوبت آن می‌رسد بریم سر وقت اصل مطلب و معرفی کنیم بهترین آموزشگاه های زبان را با طبقه بندی منطقه ای که به راحتی بهترین آموزشگاه زبان در بلوار فردوس را مشاهده کنید.

1. آموزشگاه آرشا          

4.7/5
آموزشگاه زبان در بلوار فردوس (آرشا)
آموزشگاه زبان آرشا

اگر دنبال بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران می گردید، موسسه آرشا قطعا میباشد. اما چه چیزی باعث جذابیت این موسسه  شده است، دلایل زیاد است. به لیست زیر رجوع کنید تا بیشتر متوجه منظور کاربران شوید.

ویژگی ها

 • دسترسی فراگیر به آموزش ها در همه زمان‌ها و مکان‌ها،
 • آموزش متناسب با یادگیری هر شخص با الگوریتم های آموزشی اختصاصی(رزولت آمریکا)
 • استفاده از برترین مدرسین و اساتید شناخته شده در کشور با سوابق درخشان و طولانی در دپارتمان خود
 • امکانات فوق العاده به روز موسسه در غرب تهران
 • کلاس های خاص از کودکان تا بزرگسالان

Facility

 • Studying area
 • wireless internet
 • Audio learning
 • computers
 • wheelchair access
 • elevators
 • Free internet
 • Social activities

Teachers qualifications

 • Native English speakers
 • Teachers with English teaching certification
 • Teachers with college degrees

خروجی کار در آموزشگاه آرشا واقع در غرب تهران بلوار فردوس در سال های اخیر چشم گیر بوده و کاربران زیادی را جذب خود کرده است

2. آموزشگاه زبان بینش افزا (فردوس شرق)         

4.4/5
آموزشگاه زبان در بلوار فردوس (زبان بینش افزا)
آموزشگاه زبان بینش افزا

آموزشگاه زبان بینش افـــزا با فعالیت تخصصی در زمینه ی آزمونهای IELTS, TOEFL, PTE برگزار می کند. این آموزشگاه منابع آموزشی متنوعی از جمله کتاب‌ها، فیلم‌های صوتی، نرم‌افزارها و منابع آنلاین را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

همچنین، دوره‌های مختلفی از جمله کلاس‌های مکالمه و بحث آزاد برگزار می‌کند. آموزشگاه دیپلمات برای افراد بزرگسالان و کودکان تعدادی از بهترین فرصت‌های تمرین و مکالمه نیز فراهم می‌کند.

3. آموزشگاه زبان ایران کمبریج(فلکه دوم صادقیه)

بهترین های آموزشگاه زبان در تهران کمبریج
آموزشگاه ایران کمبریح شعبه غرب تهران

این آموزشگاه را هم بعنوان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران معرفی می کنیم. آموزشگاه زبان ایران کمبریج که با چند شعبه دائمى در تهران دارای سالها سابقه در آموزش زبان انگلیسی می باشد، آموزش زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان با استاد متخصص با اساتيد مجرب استان تهران و البرز و براى تمامى سطوح، از ویژگی های این موسسه است. برخی از ویژگی های این موسسه ممتاز:

ویژگی

 • 16 سال سابقه درخشان و دارای مجوز وزارت علوم ، وزارت ارشاد و وزارت آموزش و پرورش
 • سیستم آموزشی مناسب برای تمامی سنین بزرگسالان با متد شبیه‌سازی محیطی
 • سابقه بیش از بیست سال در برگزاری انواع کلاس فشرده و عادی
 • مجهز به آمفی‌تئاتر و سالن اجتماعات
 •  

Facility

 • wireless internet
 • Audio learning
 • computers
 • wheelchair access
 • elevators
 • Free internet

Teachers qualifications

 • Teachers with English teaching certification
 • Teachers with college degrees
 • آدرس: بعد از تقاطع زرتشت ، کوچه نوربخش ، پلاک 27
 • 88854048

4. کانون زبان ایران (فردوس غربی)         

4.6/5
بهترین های آموزشگاه زبان در تهران کانون
آموزشگاه کانون

آموزشگاه زبان بینش افـــزا با فعالیت تخصصی در زمینه ی آزمونهای IELTS, TOEFL, PTE برگزار می کند. این آموزشگاه منابع آموزشی متنوعی از جمله کتاب‌ها، فیلم‌های صوتی، نرم‌افزارها و منابع آنلاین را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

همچنین، دوره‌های مختلفی از جمله کلاس‌های مکالمه و بحث آزاد برگزار می‌کند. آموزشگاه دیپلمات برای افراد بزرگسالان و کودکان تعدادی از بهترین فرصت‌های تمرین و مکالمه نیز فراهم می‌کند.

5. آموزشگاه زبان آیتاک (فردوس غرب)

4.3/5

آدرس : بلوار ناصر حجازی غربی

تلفن: 02144125700

آموزشگاه زبان در بلوار فردوس (آموزشگاه آیتاک)
آموزشگاه زبان آموزشگاه آیتاک

این مرکز در طول ۱۵ سال موسسه بین المللی آدرین یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و حضوری در بلوار فردوس تهران میباشد که دارای اساتیدی از اقصی نقاط دنیا میباشد و دارای استانداراد های بین المللی در بالاترین سطح است.

ویژگی
داشتن متد و سیستم آموزشی بسیار قوی ،کارآمد و به روز
مقبولیت بسیار در کشورهای مختلف در دنیا
کسب جوای متعدد بین المللی فعالیت مستمر در این زمینه، به طور کلی بیش از ۱۸۰۰۰ زبان آموز در سنین و سطوح مختلف داشته است

 ترفند های موثر در یارگیری زبان انگلیسی

طبق تحقیقات اخیر سازمان EP برای یادگیری زبان انگلیسی بایستی یک سری از مسیر های درست را انتخاب کنید در غیر این صورت با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد. به یکسری از این ویژگی ها میپردازیم:

 • هر چیزی که به دستتان می رسد را بخوانید (ادبیات کلاسیک، روزنامه‌ها، وب‌سایت‌ها، ایمیل‌ها، رسانه‌های اجتماعی، جعبه‌های غلات: اگر به زبان انگلیسی است، آن را بخوانید. چرا؟ خوب، این محتوا مملو از واژگان شاداب جدید، و همچنین مقدار مناسبی است که قبلاً می دانید)
 •  واژگان جدید یادداشت کنید (این نکته به دلایل خوبی یک نکته کلاسیک است کار می کند! هنگام یادگیری، ما اغلب از یک کلمه جدید آنقدر لذت می بریم که فراموش کردن آن غیرممکن به نظر می رسد. بعضی از کلمات فراموش کردن آن طبیعی است)
 • در مهارت صحبت کردن خود استفاده کنید (چرا فقط حفظ میکنید؟ لغت برای استفاده است نه برای حفظ کردن اگر قصد تقویت مهارت مکالمه خود را دارید لغت را استفاده کنید اگر نمیدانید چطورید استفاده کنید این مقاله را بخوانید)
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید