معرفی بهترین کلاس های آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

5/5 - (1 امتیاز)

معرفی بهترین دوره های آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی یکی از مقوله هایی می‌باشد که امروزه ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کرده است.

لذا با وجود اساتید زیاد در آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی انتخاب برای داوطلبین دشوار است اما در این مقاله با معرفی بهترین و حرفه ای ترین کلاس ها و استاد های با  تجربه قصد داریم بهترین هارو به شما معرفی کنیم.

ابتدا به یکسری نکات توجه فرمایید. با ما همراه باشید

 

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

آیا میدانستید نوع آموزش واقعا خیلی اهمیت دارد. بسیاری از مدرسین میگویند بستگی به زبان آموز دارد ولی ما معتقد هستیم نوع آموزش تاثیر بیشتری دارد از جمله منابع آموزشی / نوع تکالیف و کارها و …

بریم چندتا نکته در اختیار شما قرار بدهیم:

قبول دارم پیدا کردن بهترین استاد یا کلاس آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی  خیلی کار سختیه چون نمیدونیم استادان چطور هستن یا نحوه برخورد در کلاس به چه شکلی است

اما همیشه بهتر است در ابتدا صحبت کنید که جلسه اول را رایگان سرکلاس برود که نشانده این باشد ایا میتوانید ارتباط خوب برقرار کنید با موسسه یا نه چون این مطب خیلی مهم است.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما برای پیدا کردن بهترین کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی وقت بگذارید تا مبادا مجبور نشوید بارها چوب ندانم کاریتان را بخورید.

ضرورت یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی به اندازه‌ای بوده. به 2 معیار ذیل دقت بفرمایید:

 • کیفیت خدمات رسانی

وقتی وارد یک آموزشگاه زبان می‌شوید، بعد از محیط موسسه، این نحوه برخورد کارمندان و مدیران مجموعه مد نظر است که اهمیت بسیار زیادی دارد. اینکه ویژگی هایی مثل اخلاق، صبوری و توجه به مشتریان تا چه در حد در پرسنل آموزشگاه زبان باشد.

 • کتاب و متدد تدریس

یکی از مهم ترین مطالب ها متدد تدریس میباشد. همانطور که میدوانید مدرسین با متد های مختلف تدریس میکنند و ممکن دانشجو نتواند ارتبط درست برقرار کند از این رو بهتر است جلسه اول را رایگان وارد کلاس شوید تا بازخورد کار را ببینید.

همیشه بین چیزهایی که معلمان می‌خواهند به دانش آموزان خود منتقل کنند و چیزهایی که دانش آموزان از گفته‌های آنان برداشت می‌کنند، فاصله زیادی وجود خواهد داشت. اینجاست که منابع آموزشی می‌توانند تا حد زیادی این فاصله را پر کنند.

منابع آموزشی مناسب، نه تنها در انتقال مفاهیم آموزشی در سریع ترین، ساده ترین و بهترین حالت موثر هستند، بلکه زبان آموزان را وارد دنیای جدیدی ازدرک مفاهیم می‌برند.

بسیاری از ناشران معروف دنیا مثل آکسفورد، کمبریج، بارنز، پیرسون و… کتاب‌های یادگیری زبان انگلیسی را طراحی و منتشر کرده‌اند. برخی از این کتاب‌ها برای یادگیری خودآموز زبان انگلیسی و تمرین مناسب است و برخی برای کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی.

لذا بدانید آموزش توسط اساتید متفاوت میباشد و ما میتوانیم اطلاعات عمومی از آموزش آنلاین مکالمه در اختیار شما قرار دهیم

خب بریم کمی بیشتر توضیح بدهیم. یک روش استاندارد در اتحادیه اروپا برای بیان سطح های زبان وجود دارد که به آن CERF می گویند. CERF کل سطح های زبان را به شش سطح تقسیم بندی می کند. این شش سطح به این ترتیب هستند:

A1 (سطح مبتدی یا Basic)

A2 (سطح مقدماتی یا Elementary)

B1 (سطح قبل از متوسط یا Pr-intermediate)

B2 (سطح متوسط یا Intermediate)

C1 (بالاتر از متوسط یا Upper-intermediate)

C2 (سطح پیشرفته یا Advanced)

یک مبحث چالش برانگیز این است که شهریه آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی چقدر است. بستگی به استاد منطقه خود دارد.

آموزش ها توسط افراد واقعا متفاوت است. استادی داریم در 4 ماه استادی داریم در 2 سال طول میدهد لذا بصورت میانگین کلاس های خصوصی 350 میباشد جلسه ای.

3 نکته مهم در انتخاب درست در آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

 1. نکته 1: توصیه میشود حتما حتما در یکی از موسسات و یا اساتید زیر  ثبت نام کنید. نه تنها از نظر تجربه اساتید، متریال های آموزشی و برنامه آموزشی قابل قیاس با هیچ موسسه ای نیستند بلکه هزینه های معقول تری هم دارند. در انتخاب استاد خود به خوبی با وی صحبت کنید و از تجربیات او تحقیق نمایید.
 2. نکته 2: اگر اطلاعات پایه ای از سطوح زبان انگلیسی را هم داشته باشید متوجه میشوید که برخی از تبلیغات ها که من کاری میکنم در فلان جلسه عالی میشوید فقط یک تله است چونکه از فاکتور های زیادی متشکل میشود ماننده جزوه های آموزشی + تلاش و تمرین و ..
 3. نکته 3:اصولا موسساتی که در سراسر دنیا شعبه آموزش را دارند از آموزش ضعیفی طبق نظرسنجی برخوردارند به دلیل استفاده از مدرسان کم تجربه به همین خاطر ما اساتیدی را به شما معرفی میکنیم که سالهاست شناخته شده اند و کاربران زیادی رای 5 ستاره را داده اند.

معیار های ما در انتخاب درست

 • نظر کاربران در فضای مجازی 
 • تحلیل و تجزیه جلسه اول
 • رزومه و سابقه تدریس و موفقیت اساتید و مراکز مختلف

1. استاد مسعود شریفی           

4.7/5

تماس(عادی/واتس اپ/تلگرام):  09120472807         

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی مسعود شریفی
آموزش آنلاین و حضوری مسعود شریفی 09120472807

استاد مسعود شریفی نام آشنا قطعا برای دوره های خصوصی و فشرده آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی در سراسر دنیا میباشد یکی از بهترین استادان اموزش زبان انگلیسی بصورت خصوصی آنلاین و حضوری  (آموزشگاه آرشا) در 50 جلسه که یکی از بهترین ها در کشور میباشد.

آموزش این دوره توسط متد braining storm در 50 جلسه میباشد که داوطلبین زیادی از پایه تا سطوح پیشرفته رضایت خود را اعلام کرده اند.

لازم به ذکر است برای رزررو کلاس های وی بایستی از 2 هفته قبل رزرو نمایید.

 • دوره خصوصی بصورت آنلاین و حضوری در غرب تهران میباشد
 • آموزش طبق سطح مورد نظر توسط متد Braining storm
 • در اتمام دوره 50 جلسه به سطح Advanced دست پیدا خواهید کرد
 • مهارت های Speaking – writing – reading and listening آموزش داده میشود
 • سابقه بالای 10 سال
 • 09120472807
 • وب سایت

2. ایران اروپا          

4.4/5

تماس(عادی/واتس اپ/تلگرام):  02149109000 

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی ایران اروپا
آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی ایران اروپا

دوره های آموزش زبان انگلیسی آنلاین ایران اروپا، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT آموزشگاه ایران اروپا هستند.

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی ایران اروپا (iran europe) با یک نرم افزار کانادایی در حال برگزاری است که این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است.

تنها نرم افزار در دنیا است که قدرت انجام pair work و group work دارد و دانش آموزان میتوانند به صورت 2 به 2 و گروهی با هم مکالمه کنند و تمرینات را انجام بدهند.

تعداد جلسات دوره های ترمیک آنلاین بزرگسالان و نوجوانان بسته به سطح بین 17 الی 21 جلسه 90 دقیقه ای می باشد، البته این تعداد جلسات به غیر 30 جلسه کلاس های جانبی رایگانی هستند که موسسه در اختیار شما قرار خواهد داد.

3. استاد افسون رضایی           

4.7/5

تماس:  09127374101

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی استاد افسون رضایی

در میان استادان آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی که موسسات معرفی می کنند استاد افسون رضایی در بین کاربران و از نظر اساتید یکی از اساتید خوب در میان خانم هاست. دلسوزترین و منصف ترین استاد زبان که نظر بقیه کاربران رو کافیه راجب ایشون ببینید. از هر جای دنیا می تونید باهاشون کلاس داشته باشید

 • قیمت ها کاملا مناسب و عادلانه
 • استادی کاملا با تجربه و با اخلاق
 • آموزش زبان انگلیسی بصورت خصوصی از پایه یا از هر سطحی که هستید
 • سابقه بالای 16سال

4. سفیر         

4.4/5

تماس:  02184346

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی سفیر

آموزش زبان انگلیسی مکالمه محور در کلاس‌های سفیر همیشه مستلزم شرکت در کلاس و خرید دوره نیست.

دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی سفیر که با نام سایبرتاک شناخته می‌شوند، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که صفر تا صد زبان انگلیسی را به صورت آنلاین فرا می‌گیرید.

از دلایل دیگری که شرکت در کلاس‌های عمومی زبان انگلیسی سفیر را تبدیل به بهترین تصمیم برای یادگیری زبان می‌کند حضور معلم و هم‌کلاسی‌ها در محیط یادگیری است.

از آنجایی که زبان یک پدیده اجتماعی است با حضور در کلاس‌های عمومی و با داشتن تعامل واقعی با سایر افراد یادگیری زبان به طبیعی‌ترین و ساده‌ترین شکل ممکن اتفاق می‌افتد.

5. استاد آرین کریمی

4.5/5

تماس:  02144025000        آموزش آنلاین و حضوری در بلوار فردوس غرب

استاد آیلتس در بلوار فردوس آرین کریمی

استاد پر ستاره دیگر در حوزه آموزش آنلاین زبان انگلیسی می‌باشد که تا به اینجا 870 جلسه برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشته‌اند. او می‌تواند به صورت  تدریس کند.

 • آموزش زبان انگلیسی از پایه بصورت آنلاین (قیمت ها مناسب و کیفیت تدریس عالی)
 • ارائه تمرین های هدفمند به منظور پیشرفت شما
 • توان علمی و سابقه ایشان عالی نیست اما برای سطوح مبتدی کافی ست
 • رضایت بالای زبان آموزان از او
 • سابقه بالای 14 سال

امتیاز کاربران آموزش آنلاین

قیمت                امتیاز آموزش آیلتس - بهترین استاد آیلتس

تخصص و سابقه  امتیاز آموزش آنلاین

مهارت آموزش     امتیاز آموزش آنلاین آیلتس

6. ایران کمبریج

4.5/5

تماس:  88854207

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی ایران کمبریج

بدلیل استقبال گسترده و نتایج بسیار عالی از دوره های حضوری در سالهای اخیر، ایران کمبریج بهترین کلاس های آنلاین را تدارک دیده است.تا آموزش آنلاین زبان را برای عزیزانی که امکان استفاده از دوره های حضوری را ندارند نیز با همان کیفیت درخشان، برگزار گردد.

این دوره ها برای تمامی زبان ها نیز در حال تدارک و ارایه میباشد.و آموزش زبان انگلیسی یکی از حداقل 12 زبانی است که با این فرمت ارایه میگردد.

شایان بذکر است کلاس ها با محوریت آموزش مکالمه زبان ارایه میگردد.و در نهایت شما را برای آزمون های بین المللی آماده خواهد نمود.

دیگر اساتید کلاس های آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

پرناز وثوقی            09123968232

استاد شاسواری    09127616624       مشاهده نمونه کار در ایران مدرس

مسعود حسینی    09127270974       مشاهده نمونه کار در ایران مدرس

ساحله خیرآبادی    09125448830

دکتر گودرزی          09122108101         مشاهده نمونه کار در ایران مدرس

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید