1/5 - (7 امتیاز)
آموزشگاه کامپیوتر در نسیم شهر

آموزشگاه کامپیوتر در نسیم شهر

پیدا کردن آموزشگاه کامپیوتر در نسیم شهر و معرفی اساتید برتر رشته icdl و برنامه نویسی این روزها سخت‌تر از پیدا کردن سوزن در انبار کاه شده!.با افزایش روزافزون شمار علاقمندان در آموزش کامپیوتر، نیاز به یادگیری نرم افزار های پرکاربرد بیش از پیش احساس می شود.آموزش کامپیوتر در نسیم شهر و اسلام شهر توسط آموزشگاه آرشا آرسس با بهترین استادان کامپیوتر که مسیر موفقیت را سریع تر بپیمایید و صفر تا صد کامپیوتر را بدون هیچ پیش نیازی یاد بگیرید و وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

مقاله آموزش زبان انگلیسی در نسیم شهر را هم بخوانید

فهرست مطالب
 1. کلاس های کامپیوتر در نسیم شهر
 2. زبان هایی که در آموزشگاه کامپیوتر در نسیم شهر تدریس میشود
 3. روز ها و ساعت های کلاس
 4. شهریه کلاس های کامپیوتر چقدر است؟
 5. استاد کامپیوتر کیست؟

نسیم شهر ابتدای 16 متری مطهری 0912047280702156754380

کلاس های کامپیوتر چیست؟

قطعا شما یا فرزندانتان قصد دارید برای یادگیری کامپیوتر به یکسری آموزشگاه کامیپوتر در نسیم شهر سر زده باشید. کامپیوتر از بخش های مختلفی میتوان تقسیم بندی کرد. شما باید علاقه خود را در هر بخش از آموزش کامپیوتر در نسیم شهر انتخاب کنید. در این بخش رشته های کامیپیوتر را که در موسسه کامپیوتر آرسس در نسیم شهر آموزش داده میشود برای شما آماده کردیم.
 1. آموزش مهارتی دوره های کامپیوتر ویژه اشتغال به صورت پروژه محور و کاربردی
 2. آموزش دوره های عمومی و کاربری کامپیوتر شامل ICDL و هفت مهارت بین المللی
 3. آموزش کلیه دوره های نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر
 4. آموزش انواع زبان های برنامه نویسی پایتون، سی شارپ، جاوا از صفر تا صد
 5. آموزش برنامه نویسی اندروید
 6. دوره تخصصی سئو با تکنیک های بروز و هوش مصنوعی
 7. آموزش دوره های تخصصی معماری و عمران شامل نرم افزارهای autocad و 3dmax و Vray و Revit و …
کارآموزان آموزشگاه کامپیوتر نسیم شهر می‌ توانند پس از گذراندن دوره آموزشی طبق استاندارد فنی‌ و حرفه‌ ای در این مرکز گواهینامه با قابلیت ترجمه‌ و اعتبار بین‌ المللی دریافت کنند.

زبان هایی که تدریس میشود شامل چیست ؟

ابتدا شما باید هدف خود را در یادگیری برنامه نویسی انتخاب نمایید. زیرا زبان های برنامه نویسی متعددی در اهداف خاص استفاده میشوند. زبان های html – css- python- javascript – و انواع فریم ورک ها همراه با آموزش کامل seo تدریس میشود

چه روز ها وساعت هایی تدریس میشود؟

کلاس ها در آموزش کامپیوتر در نسیم شهر در روز های فرد و زوج می باشد. بستگی به زمان و انتخاب شما میباشد که در کلاس های گروهی باشید یا در کلاس های خصوصی. با مراجعه حضوری کارشناسان با شما صحبت خواهند کرد.

شهریه کلاس ها در آمورشگاه کامپیوتر نسیم شهر چقدر است؟

شهریه کلاس ها باتوجه به مطلب بالایی بستگی به نیاز شما در کلاس گروهی و یا خصوصی و یا کلاس های فشرده یا نیمه فشرده را دارد. به همین دلیل کلاس های گروهی پایه ای در هرم ترم 12جلسه ای 380تومان میباشد.

استادان کامپیوتر در آموزشگاه آرسس نسیم شهر کیست؟

هر زبان برنامه نویسی استاد مخصوص خود را دارد به همین علت در زبان های html- css-javascript استاد شریفی میباشد و در زبان پایتون استاد عظیمی در آموزش کامپیوتر نسیم شهر را پوشش میدهند.

مطالب مرتبط: