بلاگ

آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر

5/5 - (1 امتیاز)

آموزشگاه آیلتس و زبان های خارجه در نسیم شهر بهارستان (آرسس آرشا)

 پیدا کردن آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر بهترین مرکز زبان در نسیم شهر این روزها سخت‌تر از پیدا کردن سوزن در انبار کاه شده!.

با افزایش روزافزون شمار مهاجران، نیاز به یادگیری زبان و بالطبع شناسایی بهترین آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر انگلیسی ، آلمانی ، چینی و ترکی استانبولی بیش از پیش احساس می شود اگر شما هم جهت مهاجرت نیاز به یادگیری و کسب مدرک آیلتس دارید با ما همراه باشید..

اطلاعات آموزشگاه  شعبه نسیم شهر 

نسیم شهر ابتدای خیابان 16متری مطهری پلاک 210 — تلفن: 09120472807
02156754380

لیست محتویات این صفحه

  • درباره آزمون آیلتس
  • اجزای آزمون آیلتس
  • هر معلم زبانی استاد آیلتس نیست
  • چقدر طول میکشه آیلتس بگیریم
  • تضمین آیلتس در آرسس چطوریه؟
  • لیست برنامه کلاسی حضوری شعبه
  • بهترین استاد آیلتس تهران کیست؟
  • کارگاه های تخصصی آیلتس تهران ( IELTS Workshop)
  • بخش های مختلف آزمون IELTS

درباره آزمون آیلتس:

آزمون آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای نظام بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌ زبان های بین المللی در حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود.

آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر هم ردیف با تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

آیا در 50 جلسه ممکن است در آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر ؟تضمین آیلتس ؟

با افتخار اعلام میکنیم که اکنون رضایت شما سابقه ما است در آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر و این امر موجب شده بالغ بر 95 درصد متقاضیان به نمره مد نظر خود آموزشگاه آرسس آرشا دست یابند استاد شریفی با متدد برینینگ استورم که اولین بار در ایران است سریع ترین و راحت ترین آموزش را در کلاس زبان در اختیار داوطلبین قرار میدهد.

بهترین آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر؟

موسسه زبان انگلیسی آرسس، بهترین آموزشگاه زبان در تهران و آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر که منحصرا بهترین دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی را برگزار میکند و با افتخار بیش از 500 زبان آموز داخلی و بیش از 100 نفر از کشور های کانادا / آمریکا / استرالیا و آلمان در آموزشگاه آرسس در حال یادگیری هستند

آموزش زبان خارجه در نسیم شهر؟

آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان تدابیر ویژه ای برای موفقیت شما فراهم کرده است. از زمان ، اعتماد ، اطمینان و توجه شما به خدمات آموزشی خانواده آرسس از شما تشکر میکند. آموزش فوری و حرفه ای و تخصصی زبان انگلیسی کاربردی کودکان.شیوه های جمله یازی و تقویت بیان و گفتار به زبان انگلیسی حرفه ای و کاربردی.

یادگیری   هزاران لغات به صورت گام به گام و اصولی و   ساختارهای گرامری برای ساخت صحیح جملات و نحوه بیان جملات به سبکی حرفه ای از سن 9 سال تا آیلتس و تافل

اجزای آزمون IELTS

نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود. البته نمرهٔ قبولی برای این آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند. آیلتس از ۴ بخش شنیداری (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و مکالمه (Speaking) تشکیل شده‌است.

در بین قسمت های مختلف امتحان وقت استراحتی وجود ندارد. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و جنرال است که گونه آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد

هر معلم زبانی استاد آیلتس نیست

شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان های بین المللی در مورد آزمون و نحوه آمادگی سوالی پرسیده شود فرد خود را مدرس آیلتس معرفی نموده و ادعا می‌کند که توانایی تدریس را دارا می‌باشد!!!

ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین آیلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش آیلتس کاری تکنیکال و تخصصی می‌باشد و صرف دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر اینکه فرد می‌تواند مدرس آیلتس باشد نیست.

بهترین استاد IELTS کیست؟

تدریس آیلتس در شهر آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر نیز بصورت گسترده انجام می‌شود.
مدرسانی که در شهر تهران و مجموعه تدریس آیلتس را بسیار قدرتمند و با خروجی بسیار عالی انجام می‌دهند می‌توان به نام هایی چون استاد مرتضوی ، استاد مسعود شریفی اشاره نمود.

البته اساتید پیشرویی چون سرکار خانم افسون رضایی نیز با سبک های مدرن تدریس خود نسلی جدید از آموزش آیلتس مطابق با آخرین تغییرات این آزمون را ارائه داده اند. 

کارگاه های تخصصی آیلتس ( IELTS Workshop)

افزایش نمره آیلتس در هر مهارت کاری زمانبر بوده و نیاز به تمرین بسیار دارد (بطور میانگین، هر یک نمره آیلتس، دو ماه تمرین ) حال فکر کنید شما فقط در یک یا دو روز بتوانید یک نمره به یک مهارت خود بیافزایید!!

شاید این کار کمی اغراق آمیز به نظر برسد اما اگر مدرس شما یک امتحان گیرنده رسمی آزمون آیلتس باشد این حقیقتی است قابل تأمل.با توجه به تکنیکال بودن آزمون آیلتس اگر متقاضی نسبت به تیپ سوالات مطرح شده تسلط پیدا نماید و نحوه پاسخ را با شناخت قبلی مدیریت نماید می‌تواند نمره قبلی خود را براحتی بهبود دهد.

تدریس خصوصی آیلتس

 در واقع مسیری هموار و سریع برای کسب نمره دلخواه در آزمون است بطوری که استاد در دوره های تدریس خصوصی آیلتس با بیان ساده به برطرف کردن ضعف های زبان آموز و همچنین آموزش تکنیک های آیلتس میپردازد، تا شما داوطلبان آزمون آیلتس در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه نمره آیلتس خود را کسب کنید.

 کلاسهای تدریس خصوصی آیلتس در آموزشگاه به صورت یک یا دو نفره برگزار می شود. ما به شما پیشنها میکنیم آیلتس را به  صورت خصوصی بخوانید. 

گالری تصاویر موسسه آرسس آرشا

بهترین موسسات زبان انگلیسی در اکباتان
بهترین آموشگاه های زبان در شهرک اکباتان
ماک آیلتس
mock IElts
آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر
آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر
مدرک آیلتس
ماک آیلتس
mock IElts
آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر
آموزشگاه زبان و آیلتس شعبه نسیم شهر
مدرک آیلتس
مدرک آیلتس
مدرک آیلتس
مدرک آیلتس ایرانمش نمره 7

مشاهده دوره های مرتبط: 

آموزش آیلتس در اکباتان بهترین موسسات زبان انگلیسی در اکباتان و آموزشگاه زبان در اکباتان
دوره های آیلتس
آموزش تخصصی pte در اکباتان توسط استاد مسعود شریفی
دوره های pte
آموزش ریاضی در اکباتان توسط اساتید برتر در شهرک اکباتان
دوره های ریاضی
آموزش کامپیوتر در اکباتان توسط اساتید برتر شهرک اکباتان
دوره های کامپیوتر
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید