بلاگ

آموزشگاه آیلتس در اکباتان

Rate this post

آموزشگاه آیلتس در اکباتان

خانه آموزش آیلتس 7 با 15 سال سابقه

پیدا کردن آموزشگاه آیلتس در اکباتان و معرفی اساتید برتر زبان و آیلتس و تافل ایران در تهران این روزها سخت‌تر از پیدا کردن سوزن در انبار کاه شده!.با افزایش روزافزون شمار مهاجران، نیاز به یادگیری زبان و بهترین مراکز زبان انگلیسی ، آلمانی ، چینی و ترکی استانبولی بیش از پیش احساس می شود.

اگر شما هم جهت مهاجرت نیاز به یادگیری و کسب مدرک آیلتس دارید با ما همراه باشید. آموزشگاه آیلتس در اکباتان آرشا تخصصی ترین مرکز آموزش زبان های خارجه و آیلتس در غرب تهران شهرک اکباتان  با بیش از 15 سال تجربه در منطق 5 تهران از جمله شهرک اکباتان / بلوار فردوس / بیمه و شهرک غرب توانسته است به شعار “رضایت شما سابقه ماست” دست پیدا کند.مشاهده لوکیشن موسسه.

درباره آزمون آیلتس:

آیلتس (International English Language Testing System) یک آزمون استاندارد جهانی برای سنجش مهارت زبان انگلیسی است. این آزمون توسط سازمان بین المللی آیلتس تدارک دیده شده است و در بیش از 140 کشور دنیا برگزار می شود.آزمون آیلتس به منظور ارزیابی چهار مهارت زبان اصلی طبق British council، یعنی شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن برگزار می شود.
در هر یک از این مهارت ها، داوطلبان امتیازی بین 0 تا 9 دریافت می کنند.

آیا آزمون آیلتس در ایران برگزار میشود؟

بله، آزمون آیلتس (IELTS) در ایران برگزار می‌شود. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی جهان است و برای افرادی که قصد مهاجرت، تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند، ضروری است.فقط به دلایلی که بوجود آمده در آزمون های قبلی آزمون paper متوقف شده و فقط computer basis برگزار میشود.

آزمون آیلتس توسط سازمان بین‌المللی IDP Education و British Council برگزار می‌شود. در ایران، آزمون آیلتس در شهرهای مختلف از جمله تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز برگزار می‌شود. شما می‌توانید از طریق وبسایت رسمی آیلتس یا سایت IDP Education و British Council اطلاعات کسب کنید

دوره فشرده آیلتس اکباتان | آیلتس شهرک اکباتان

دوره‌های فشرده آمادگی آموزش آیلتس برای کسانی که تمایل دارند در زمان کوتاهی آمادگی لازم برای آزمون آیلتس را کسب کنند مناسب هستند.

این دوره‌ها با ترکیبی از تمرینات شنیداری، خواندنی، نوشتاری و مکالمه، به شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت در آزمون آیلتس را تقویت کنید. این دوره در آموزشگاه آیلتس در اکباتان برگزار میشود.

آیا در 50 جلسه ممکن است؟تضمین استاد شریفی؟

با افتخار اعلام میکنیم که اکنون رضایت شما سابقه ما در آموزشگاه آیلتس در اکباتان آرشا آرسس است و این امر موجب شده بالغ بر 95 درصد متقاضیان به نمره مد نظر خود خانه آیلتس آرسس آرشا در آموزشگاه های آیلتس توسط استاد شریفی در اکباتان دست یابند.

استاد مسعود شریفی با متدد برینینگ استورم که اولین بار در ایران است سریع ترین و راحت ترین آموزش را در آآموزشگاه آیلتس در اکباتان    در اختیار داوطلبین قرار میدهد.

اجزای آزمون IELTS

آزمون آیلتس شامل چهار بخش اصلی است که هر بخش به سنجش یکی از مهارت‌های زبان اصلی می‌پردازد. این بخش‌ها عبارتند از:

1. بخش شنیداری (Listening): در این بخش، شما به تمرین‌هایی که بر اساس سخنرانی‌ها و مکالمات مرتبط با روزمره است، گوش می‌دهید.

2. بخش خواندن (Reading): در این بخش، شما باید متونی را که مرتبط با موضوعات مختلف از جمله مقالات علمی، روزنامه‌ها یا کتاب‌ها هستند، مطالعه کنید و به سوالات مرتبط با متن پاسخ دهید.

3. بخش نوشتن (Writing): در این بخش، شما دو تمرین نوشتاری را انجام می‌دهید. در تمرین اول، باید یک تقریر (Task 1) را بنویسید که معمولاً مرتبط با توصیف یک نمودار، جدول یا نمودار است. در تمرین دوم (Task 2) باید یک مقاله آرگومانی یا تفسیری را بنویسید. زمان اختصاص داده شده برای این بخش حدود 60 دقیقه است.

4. بخش صحبت کردن (Speaking): این بخش شامل 3 بخش است. در بخش اول، شما درباره خودتان و موضوعات عمومی صحبت می‌کنید. در بخش دوم، شما به سوالات مرتبط با یک تصویر می‌پاسخید. در بخش سوم، شما درباره یک موضوع خاص صحبت می‌کنید. مدت زمان این بخش حدود 11-14 دقیقه است.

نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود. البته نمرهٔ قبولی برای این آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود.

در بین قسمت های مختلف امتحان وقت استراحتی وجود ندارد. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و جنرال است که گونه آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد

هر معلم زبانی استاد آیلتس نیست

درست است. هر معلم زبان نیازمند داشتن مهارت‌ها و تخصص‌های مختلف است. استاد آیلتس یکی از تخصص‌های معلمان زبان آموزشگاه آیلتس در اکباتان است که به آموزش و آماده‌سازی دانش‌آموزان برای آزمون آیلتس می‌پردازد.

اما هر معلم زبان نمی‌تواند به طور خودکار استاد آیلتس باشد. برای تدریس آیلتس، معلم باید با ساختارها، مهارت‌ها و نکات مربوط به این آزمون آشنا باشد و بتواند به درستی آموزش دهد.

بهترین استاد آیلتس در اکباتان

شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که با هرکدام از مدرسین زبان های بین المللی در مورد آزمون و نحوه آمادگی سوالی پرسیده شود فرد خود را مدرس آیلتس معرفی نموده و ادعا می‌کند که توانایی تدریس را دارا می‌باشد!!!

ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین آیلتس در هر شهر بسیار محدود بوده و آموزش آیلتس کاری تکنیکال و تخصصی می‌باشد و صرف دانستن و حتی تسلط کامل بر زبان انگلیسی نیز دلیلی بر اینکه فرد می‌تواند مدرس آیلتس باشد نیست.

گروه تلگرامی دوستان آیلتس: https://t.me/IELTS_SHARIFI کلیک نمایید

بهترین استاد IELTS در آموزشگاه آیلتس در اکباتان کیست؟
استاد آیلتس | بهترین استاد زبان در اکباتان

تدریس آیلتس در شهر تهران نیز بصورت گسترده انجام می‌شود. مدرسانی که در شهر تهران و مجموعه تدریس آیلتس را بسیار قدرتمند و با خروجی بسیار عالی انجام می‌دهند می‌توان به نام هایی چون استاد مرتضوی ، استاد مسعود شریفی اشاره نمود.

البته اساتید پیشرویی چون سرکار خانم افسون رضایی نیز با سبک های مدرن تدریس خود نسلی جدید از آموزش آیلتس مطابق با آخرین تغییرات این آزمون را ارائه داده اند.

معلم خصوصی آیلتس در اکباتان |

آموزش خصوصی در اکباتان

آموزشگاه زبان آرشا آرسس با مشاوره رایگاه و تعیین سطح رایگان معلم خصوصی برای شما از جمله آموزش آیلتس و دیگر زبان های خارجه را فراهم میکند. معلم خصوصی درخواستی شما میتواند در منزل شما یا در موسسه تدریس شود.

آموزش خصوصی آیلتس در اکباتان قطعا یکی از بهترین دوره های آموزشی محسوب میشود برای افرادی که قصد مهاجرت و تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی را انجام داده اند میتواند بهترین گزینه باشد.

کارگاه های تخصصی استاد شریفی در آموزشگاه آیلتس در اکباتان

( IELTS Workshop)

کارگاه‌های تخصصی آیلتس یک روش موثر برای آمادگی برای آزمون آیلتس هستند. در این کارگاه‌ها، شما با استفاده از روش‌ها و تمرین‌های متنوع، مهارت‌های آزمون را تقویت می‌کنید و به شیوه‌های اجرایی آزمون آشنا می‌شوید.

در کل، کارگاه‌های تخصصی آیلتس یک فرصت عالی برای تقویت مهارت‌های آزمون و آشنایی با راهبردها و تکنیک‌های موثر هستند. با شرکت در این کارگاه‌ها، می‌توانید خود را بهبود بخشید و آمادگی لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس را به دست آورید.

دوره فشرده آیلتس و تافل در اکباتان

دوره‌های آمادگی آیلتس فشرده معمولاً به مدت چند هفته تا چند ماه برگزار می‌شوند و برنامه‌های یادگیری گسترده‌ای به شما ارائه می‌دهند تا در هر چه زمان کمتر بیشترین میزان آمادگی را به دست آورید.

بهتر است قبل از شرکت در دوره فشرده آیلتس، با آموزشگاه آیلتس آرسس آرشا در مورد برنامه درسی، مدت زمان و هزینه ها صحبت کنید و از دسترسی به منابع آموزشی و پشتیبانی فنی مطمئن شوید.

تدریس خصوصی آیلتس در آموزشگاه آیلتس در اکباتان

بله، می‌توانید برای تدریس خصوصی آیلتس به آموزشگاه‌ آیلتس در اکباتان مراجعه کنید. اکباتان نیز یکی از محل‌هایی است که آموزشگاه‌آیلتس آرشا آرسس در آن وجود دارند.

در این آموزشگاه‌ها، معلمان مجرب و متخصص با تجربه در آموزش آیلتس فعالیت می‌کنند. آموزشگاه‌ آیلتس در اکباتان به شما کمک خواهند کرد تا با ساختار آزمون آیلتس و تمرینات مربوطه آشنا شوید و مهارت‌های لازم برای قبولی در این آزمون را به دست آورید.

کلاسهای تدریس خصوصی آیلتس در آموزشگاه به صورت یک یا دو نفره برگزار می شود. ما به شما پیشنها میکنیم آیلتس را به  صورت خصوصی بخوانید. 

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر با کارشناسان شعبه اکباتان با شماره تماس 44663332 تماس گرفته یا اطلاعات خود را در کادر ذیل وارد کرده تا با شما تماس بگیریم.

نتایج موفق داوطلبین آیلتس

برخی از داوطلبین عزیز با کوشش زیاد در  مجموعه ما توانسته اند آموزشگاه آیلتس در اکباتان به نمره خود دست پیدا پیدا کنند

مدرک آیلتس
مدرک آیلتس
مدرک آیلتس
مدرک آیلتس ایرانمش نمره 7
مدرک آیلتس

چه کسانی نیاز به شرکت در آزمون آیلتس دارند؟

دریافت مدرک زبان انگلیسی آن هم به صورت بین المللی برای بسیاری از افراد لازم و ضروری است. به این صورت که شما اگر بخواهید به کشوری دیگر مهاجرت کنید برای تحصیل یا کار به داشتن یک مدرک زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت. 

چرا آموزشگاه زبان انگلیسی آرسس آرشا اکباتان شما پیشنهاد میکنیم ؟ 

مدرسان آموزشگاه آرسس آرشا  از بومی های شهرک اکباتان میباشد و به خوبی با مردم این شهرک مهربان به خوبی آشنا هستند و میدانند چطور با فرزندان شما رفتار کنند را به مردم شهرک اکباتان نشان داده  خیابان های همچون بیمه- خیابان گلها در فاز 2 اکباتان صورت بگیرد . 

آموزشگاه زبان آرشا آرسس یکی از موسسات آموزش زبان معتبر و آموزشگاه آیلتس در اکباتان محبوب در ایران است. این آموزشگاه با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش زبان، به دانشجویان و علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی خدمات می‌دهد.

علاوه بر آموزش حضوری، آموزشگاه آیلتس آرشا آرسس نیز برنامه‌های آموزشی آنلاین را ارائه می‌دهد، که به دانشجویان امکان می‌دهد به صورت اینترنتی و از راه دور درس‌های خود را بگیرند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید