Rate this page

زمان باقی مانده به ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

ثبت نام لاتاری در اکباتان اولین سوال یک متقاضی ثبت نام لاتاری، این است که شرایط ثبت نام لاتاری چیست و چه مدارکی برای ثبت نام لاتاری نیاز است؟ آیا در ثبت نام لاتاری حتما باید پاسپورت داشته باشیم؟ این‌ها سوالاتی هستند که برای اولین بار در ذهن یک متقاضی ثبت نام لاتاری در شهرک اکباتان به وجود می‌آید و ما در این مقاله قصد داریم به صورت کامل به همه سوالات درباره شرایط ثبت نام لاتاری امسال پاسخ دهیم. 

جهت ثبت نام لاتاری در اکباتان فار 2 مجتمع گلها 44663332   –   09120472807

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام لاتاری

تنها مدرک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری آمریکا یک عکس است. عکس لاتاری برای ثبت نام بسیار مهم است و اگر مطابق شرایط مشخصی نباشد، باعث کنار گذاشته شدن متقاضی از قرعه کشی لاتاری خواهد شد. کارگزاری آرشا به دقت این موضوع را بررسی خواهد کرد چون ثبت نام لاتاری فقط یکبار میتوانید انجام بدهید و قابل ویرایش نیست. ناگفته نماند ثبت نام لاتاری در اکباتان کار هر کسی نیست و ما با تجربه زبان خدمون به نخوه احسنت براتون انجام میدیم. 

لاتاری گرین کارت چیست ؟

برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا ساده‌ ترین و ارزان‌ترین روش برای مهاجرت به آمریکا است. برای ثبت نام در برنامه لاتاری آمریکا که هر سال برگزار می‌شود، نیاز به شرایط خاص و ویژه ای ندارید و تقریبا همه افراد می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند. کارگزاری آرشا آرسس ثبت نام لاتری را در اکباتان برای شما انجام میدهد 44663332

شرط پاسپورت در ثبت نام لاتاری

طبق خبرهای رسمی منتشر شده، قاضی تیموتی جیمز کلی که یک قاضی فدرال در ایالت متحده آمریکاست، پس از برگزاری یک دعوی حقوقی، به دولت آمریکا حکم کرده است که دولت آمریکا اجازه ندارد که از متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا اطلاعات پاسپورت را دریافت کند و این خلاف روال قانونی معمول برای پرونده‌های دارای سال مالی است. با توجه به این حکم ثبت نام لاتاری 2025 بدون پاسپورت انجام می‌شود.

شرایط عکس برای ثبت نام لاتاری 2025

یکی از مهم‌ترین نکات برای ثبت نام صحیح لاتاری، بارگزاری عکس مناسب لاتاری است. در ثبت نام لاتاری نه تنها متقاضی اصلی نیاز به بارگزاری عکس دارد، بلکه برای ثبت نام زیرمجموعه های خود (همسر و فرزندان زیر 21 سال) نیز نیاز به عکس آن‌ها دارد.ثبت نام لاتاری در اکباتان توسط کارگزاری آرشا آرسس به این نکته خیلی حساس میباشند زیرا مراکز ثبت نامی بسیار بالا است. اما..

جهت ثبت نام لاتاری در اکباتان فار 2 مجتمع گلها 44663332   –   09120472807

مهلت ثبت نام در لاتاری

زمان شروع ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا مشخص شد. به این صورت که زمان ثبت نام لاتاری امسال، از 4 اکتبر 2023 (12 مهر 1402) شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام لاتاری 1402 تا 7 نوامبر 2023 (16 آبان 1402) خواهد بود.

ثبت نام لاتاری در اکباتان