5/5 - (2 امتیاز)

آموزش آیلتس در اکباتان

آموزشگاه آرشا آرسس 

فقط 3 قدم برای شروع آموزش آیلتس در اکباتان قرار است طی کنید تا به نمره 7 در 50 جلسه برسید. من مسعود شریفی با جزوه های آموزشی خودم قصد دارم شما را به این دوره آموزش آیلتس در اکباتان دعوت کنم با من همراه باشید. 

آموزش آیلتس در اکباتان فاز 2 مجتمع گلهای جنوبی بالای بانک پارسیان طبقه دوم 0912047280702144663332

قدم دوم (مشاهده سر فصل های دوره)

دوره آموزشی من نیازمند تعیین سطح حضوری را دارد به دلیل اینکه افرادی که در آموزش آیلتس در اکباتان شرکت میکنند در شرایط های خاصی قراردارند برای مثال شخصی برای سفارت مورد نظر خود در دلایلی مشخصی باید مدرک خود را تحویل دهد به همین دلیل این دوره آموزش آیلتس در اکباتان نیازمند مصاحبه حضوری را دارد. 

اما در این بخش و قدم اول برای شما سر فصل های مهمی را آماده کردم که قبل از اقدام میتواند برای شما مفید باشد.  

فهرست مطالب
 1. مدرک آیلتس چه کاربردی دارد؟
 2. آیا 50 جلسه برای همه سطوح است؟
 3. آموزش آیلتس در اکباتان کجاست؟
 4. تضمین استاد شریفی چیست؟
 5. هفته ای چند جلسه برگزار میشود؟
 6. کلاس گروهی آیلتس مناسب است یا خصوصی؟
 7. هزینه کلاس های آیلتس چند است؟
 8. چه کتاب هایی در دوره های آیلتس تدریس میشود؟
 9. سوالات متداول کاربران
اخبار آیلتس در ایران توسط موسسه آرشا آرسس مشاهده اخبار آیلتس کلیک نمایید

کاربرد مدارک آیلتس؟

طبق توضیحات منبع ویکیپدیا در مورد آیلتس مدرک آیلتس (International English Language Testing System) یک مدرک بین‌المللی است که سطح شما را ارزیابی می‌کند. مدرک آیلتس توسط سازمان بین‌المللی آیلتس در سایت رسمی خود (ielts.org) تولید می‌شود و در بیش از 140 کشور جهان به عنوان معیاری برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی قبول شده است.

کاربرد های مدرک آیلتس در سازمان هایی استفاده میشود مانند: ورود به دانشگاه مهاجرت به کشور هایی مانند کانادا – استرالیا و … و تقویت فرصت های شغلی.  مدرک آیلتس به عنوان یک معیار بین‌المللی قابل اعتماد، شما را در پیشرفت تحصیلی و حرفه‌ای خود یاری می‌کند و در دستیابی به فرصت‌های بیشتر در زندگی شخصی و حرفه‌ای کمک می‌کند.

50 جلسه برای چه سطح هایی مناسب است؟

این سوال که تمامی مراجعه کنندگاه در آموزش آیلتس در اکباتان دارند. سطح ها شما نشان دهنده این جواب است منظورم اینکه اگر شما قبلا پایه ای از زبان انگلیسی را میدانید جواب این سوال بله است. اما همانطور که گفتم تعیین سطح و مصاحبه حضوری نیاز شروع کلاس آیلتس است.

مرکز دوره های آموزشی آیلتس در اکباتان کجاست؟ 

آموزش آیلتس در اکباتان در موسسه رسمی آرشا آرسس زیر نظر آموزش پرورش منطفه 5 تهران برگزار میشود. آدرس آرشا آرسس در اکباتان فاز 2 مجتمع گلها جنوبی طبفه دوم تلفن 44663332  — 09120472807

چند جلسه در هفته باید درس بخونیم؟

به هیچ عنوان روزی 4 ساعت 5 ساعت وقت گذاشتن مناسب نیست به هیچ وجه یا اینک قبل کلاس فقط درس بخونید هم اصلا مناسب نیست. بهترین روش درس خوندن روزی یک ساعت است ولی هر روز. باید هر روز ارتباط برقرار کنید با زبان پس در کلاس آموزش آیلتس در اکباتان من بایستی هر روز یک ساعت مطالعه داشته باشید ولی هر روز باشه. 

تضمین من در دوره آمادگی آزمون آیلتس چیست؟

قطعا تضمین دوره های من نتیجه شاگردان من در گذشته میباشد. طبق تصویر زیر بالاترین نمره در آموزش آیلتس در اکباتان توسط شاگردان من 8.5 و کمتری نمره 6 بوده است. در این دوره من با برنامه های خودم و جزواتی که دارم شما را به این سطح دانش میرسانم. نمونه ای از مدرک آیلتس توسط شاگردانم:

دوره های آیلتس در هفته چند جلسه برگزار میشود؟

از لحاظ استاندارد جهانی CEFR بستگی به سطح زبان شما و فرصت زمانی که دارید است. اما دوره های من در حالت عادی هفته ای دو جلسه برگزار میشود. روز های و ساعت های آموزش آیلتس در اکباتان با توجه به ساعت هایی که شما میتوانید شرکت کنید فیکس میشود.

بهتر است در کلاس های گروهی شرکت کنیم یا خصوصی؟

انتخاب بین کلاس گروهی و خصوصی بستگی به نیازها و ترجیحات شما دارد.

کلاس گروهی:
هزینه کمتر: کلاس گروهی معمولاً هزینه کمتری نسبت به کلاس خصوصی دارد.
یادگیری از همدیگر: با شرکت در کلاس گروهی، شما فرصتی برای یادگیری از همدیگر دارید.
تقویت مهارات ارتباطی: با برقراری ارتباط با دیگران در کلاس گروهی، می‌توانید مهارات ارتباطی و تعاملی خود را تقویت کنید.

از طرف دیگر، کلاس خصوصی نیز مزایا ویژه‌ای دارد:
توجه فردی: در کلاس خصوصی، شما بیشترین توجه را از مربی خواهید داشت
سرعت آموزش: در کلاس خصوصی، می‌توانید با توجه به نیازهای خود، برنامه زمانی را تنظیم کنید و با سرعت مطلوب به موضوعات مورد نظر پیش بروید.
تمرکز بیشتر: با بودن در کلاس خصوصی، شما می‌توانید بدون انحراف از موضوع اصلی و با تمرکز بیشتر به یادگیری خود بپردازید.

طبق تجربه خودم کلاس خصوصی برای افرادی متغاضی آیلتس مناسب تر است به دلیل سطوح مختلف زمان های مختلف. و در عوض  کلاس گروهی برای دوره های ترمیک زبان عمومی مناسب است.

هزینه دوره های آموزش آیلتس در اکباتان چقدر است؟ 

در بحث هزینه های آموزش آیلتس در اکباتان که میتونه خیلی مهم برای داوطلبین باشه به دلایل شرایط اقتصادی کشوران باشد. به همین دلیل هزنیه های کلاس های خصوصی/نیمه خصوصی و گروهی طبق سطح شما متفاوت میباشد پیشنهاد میکنم با کارشناسان ارتباط زنده برقرار کنید.

چه منابع ای در کلاس های آیلتس آموزش داده میشود؟

قطعا اگر بخوایم با هرکتابی بریم جلو نمره مورد نظر شما به دست نمایید و شما دلیلی برای گرفتن استاد آیلتس در اکباتان ندارید. به همین خاطر من برای قسمت speaking از کتاب token که خودم تالیف کردم تدریس میشود و برای 3 مهارت دیگر از جزوه های خودم به شما آموزش آیلتس در اکباتان را آغاز میکنم.

در این قسمت میتوانیدبرخی از مطالب کتاب آیلتس توکن را مشاهده کنید . برای مشاهده بر روی دکمه ذیل دانلود نمایید

محاسبه نمره overall آیلتس چگونه است؟

در سیستم نمره‌دهی آیلتس نتایج از 1 تا 9 رده‌بندی می‌شوند. یعنی شما در هر صورت در یکی از این 9 سطح قرار می‌گیرید. هر بخش از آزمون که شامل 4 جزء اصلی رایتینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و لیسنینگ می‌شود، نمره مجزای خود را دارد. اما در نهایت از کل این نمرات میانگین گرفته می‌شود.

نکته جالب در مورد این سیستم نمره‌دهی این است که اگر شما نمره کامل را نگیرید، نتیجه نهایی به نزدیکترین نمره کامل گرد خواهد شد.

در فرم ذیل میتوانید نمره آیلتس خود را محاسبه کنید:

آموزش آیلتس در یوتیوب- آرشاآرسس
قدم سوم (مشاهده سوالات پرتکرار شرکت کنندگان آیلتس)

آیا آزمون آیلتس در ایران برگزار میشود؟
 1. بله، آزمون آیلتس (IELTS) در ایران برگزار می‌شود. فقط به دلایلی که بوجود آمده در آزمون های قبلی آزمون paper متوقف شده و فقط computer basis برگزار میشود.
اجزای آزمون IELTS
 1. بخش شنیداری (Listening): بخش خواندن (Reading):بخش نوشتن (Writing): بخش صحبت کردن (Speaking)
هر معلم زبانی استاد آیلتس نیست
 1. درست است. هر معلم زبان نیازمند داشتن مهارت‌ها و تخصص‌های مختلف است. استاد آیلتس یکی از تخصص‌های معلمان زبان آموزشگاه آیلتس در اکباتان است که به آموزش و آماده‌سازی دانش‌آموزان برای آزمون آیلتس می‌پردازد.
بهترین استاد آیلتس در اکباتان
 1. آموزش آیلتس در اکباتان در شهر تهران نیز بصورت گسترده انجام می‌شود. مدرسانی که در شهر تهران و مجموعه تدریس آیلتس را بسیار قدرتمند و با خروجی بسیار عالی انجام می‌دهند می‌توان به نام هایی چون استاد مروزی واستاد مسعود شریفی اشاره نمود.
دوره فشرده آیلتس و تافل در اکباتان
 1. آموزش آیلتس در اکباتان فشرده معمولاً به مدت چند هفته تا چند ماه برگزار می‌شوند و برنامه‌های یادگیری گسترده‌ای به شما ارائه می‌دهند تا در هر چه زمان کمتر بیشترین میزان آمادگی را به دست آورید.
چه کسانی نیاز به شرکت در آزمون آیلتس دارند؟
 1. دریافت مدرک زبان انگلیسی آن هم به صورت بین المللی برای بسیاری از افراد لازم و ضروری است. به این صورت که شما اگر بخواهید به کشوری دیگر مهاجرت کنید برای تحصیل یا کار به داشتن یک مدرک زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت

مطالب مرتبط: